Patočkova 4/6, Praha 6, Střešovice
Napište nám: info@aquaplumb.cz
Nonstop pohotovstní služba 24/7
Sledujte nás:
Aquaplumb
Další služby
Další služby
Podlahové topení - Montáž a instalace
Podlahové topení - Montáž a instalace

Nabízíme Vám instalace podlahového topení značek Rehau a Tiemme!
Podlahové topení je praktickým a moderním způsobem vytápění v bytech, rodinných domech, kancelářích a obchodních prostorách, zkrátka všude tam, kde je potřeba uchovávat stálou teplotu a zároveň šetřit peníze.
Šetřete své peníze!
Tímto jsme se dostali k první a zásadní výhodě podlahového topení. Tou je výrazná finanční úspora na vytápění prostoru, neboť oproti klasickému způsobu stačí pro zachování stejné pocitové teploty nastavit vytápění o 2-4 °C níže. Energetická náročnost takového vytápění je rázem o 10-20 % nižší.
Vytápějte efektivně!
Mezi další nesporné výhody podlahového topení patří rovnoměrné vytápění celé místnosti. Už nikdy se Vám nestane, že v jedné části místnosti bude moc horko a v jiné moc chladno. Mimo to v případě podlahového vytápění je teplo přeměňováno téměř 100%, čili dochází k minimálním tepelným ztrátám.
Využijte svůj prostor na 100 %!
S podlahových vytápěním odpadají problémy s rozložením nábytku v místnosti, neboť se zbavíte radiátorů a můžete svůj interiér plně využít dle svých představ.
Mimo výše uvedených výhod má podlahové vytápění i velmi dlouhodobou životnost, bezporuchový provoz a díky absenci cirkulace vzduchu a prachu v místnosti je zdravotně vhodnější oproti konvenčním způsobům vytápění.
Máte zájem o instalaci podlahového vytápění? Chcete vypracovat kalkulaci? Kalkulace je od nás zdarma! Volejte 800 555 100.

news
Předchozí služba
Technická správa objektů a nemovitostí
news
Další služba
Rekonstrukce odpadu - Kanalizační přípojky